Mes dalyvavome

 

Objektai, kuriuose dirbome:

„Gitte Henning“ žvejybinis traleris. PE jūros vandens cirkuliaciniai vamzdynai: 

Klaipėdoje, vieninteliame Lietuvos uostamiestyje, pirmą kartą po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 2012 metais buvo pradėtas statyti įspūdingo dydžio Danijos žvejybinis laivas su pilnu įrengimu ir paruošimu naudojimui. Laivo ilgis – 86,3 m, plotis – 17,6 m, o svoris – 2200 tonų.

UAB “Aquatera”, plastikinės pramoninės įrangos specialistai, buvo atsakingi už pirmą kartą Lietuvoje montuojamą gyvai žuviai transportuoti skirtų rezervuarų, cirkuliacinių vamzdynų sistemą. Didžiausias iššsūkis buvo išvedžioti šią sistemą tokio dydžio laive bei pajungti ją atšaldyto jūros vandens rezervuaruose. Ši sistema naudojama tam, kad žuvis pas klientus patektų šviežia ir dar gyva. Pirmą kartą Lietuvos laivų statybos istorijoje buvo naudojami specialūs PE medžiagos vamzdynai, skirti laivų statybai. Traleris puikiai atlaikė bandymus ir jau eilę metų sėkmingai pristato gyvą jūros žuvį Danijos gyventojams.

1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„AURELIA“ skystų krovinių plukdymo tankeris.

GRE – stiklo pluošto vamzdynai valymo įrenginiams

2016 metais UAB „AQUATERA“ gavo naują projektą – itin didelėms temperatūroms atsparių stiklo pluošto vamzdynų tiekimas, montavimas ir detalių gamyba – skystų krovinių gabenimui skirtam laivui „AURELIA“. Šiam projektui Aquatera techniniai specialistai dalyvavo mokymuose Vokietijoje ir gavo sertifikatus leidžiančius dirbti su stiklo pluošto vamzdžiais bei juos apdirbinėti. Nepaisant įgytų sertifikatų šis projektas buvo didelis iššūkis ypač gamybos dalyje. Bet nepaisant visų sunkumų užbaigėme šį projektą pagal nustatytus terminus. Laivas „AURELIA“ bandymus atlaikė be priekaištų ir jau sėkmingai paliko Klaipėdos uostą bei pasiekė plačiuosius vandenis.

DSCF3481 DSCF3480 DSCF3479 DSCF3478 DSCF3477 DSCF3476 DSCF3475

Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras(NFTMC); Jungtinis gyvybės mokslų centras (JGMC); Jungtinis inovatyvios medicinos centras (JIMC). Šiuose trijuose objektuose sumontuoti mūsų tiekiami plastikiniai technologiniai vamzdynai iš PURAD (ypač švarioms terpėms) linijos. Medžiaga – PP polypure. Taipogi NFTMC ir JGMC buvo naudojama mūsų plastikinės vėdinimo sistemos ir JGMC – antikondensacinės izoliacijos buvo sunaudota 25000 kv.m.

UAB “Aquatera” galima sakyti, kad yra įtraukta į 2015 Lietuvos mokslo istoriją. Šiuose mokslinių tyrimų centruose yra sumontuota naujausia ir pažangiausia tyrimams skirta įranga. Mes šiuose projektuose tiekėme bei montavom PP polypure technologinius vamzdynus dejonizuotam vandeniui, kuris yra naudojamas moksliniams tyrimams. Šios trasos buvo montuojamos visuose pastato aukštuose, reikėjo daryti perėjimus per aukštus bei kabinetus, išvedžioti vamzdynus su uždaromąja armatūra visuose kabinetuose bei laboratorijose.

Apie šiuos projektus daugiau galite sužinoti:

768foto9foto7foto610IMG_9151 

Chemikalų skirstomieji PP ir PVDF technologiniai vamzdžiai:

UAB „Aquatera“ dirba didžiausiose Baltijos šalyse pramoninėse gamyklose susijusiose su puslaidininkių, farmacijos, atsinaujinančios energijos, mokslinių tyrimų, pramoninių valymo įrenginių, maisto, gėrimų bei kitomis pramonės šakomis.

UAB “Aquatera” iškelta užduotis buvo specialių chemikalų transportavimui pasiūlyti tinkamus technologinius vamzdynus skirtus ypatingai švariems, agresyviems bei pavojingiems chemikalams. Mūsų įmonė pagal specialius reikalavimus atitinkamoms medžiagoms pristatė gamykloms įvairūs PP (PP-pure, PP-polypure), PVDF bei PVC skaidrius technologinius vamzdynus. Ypač agresyviems bei pavojingiems chemikalams pirmą kartą Lietuvoje buvo panaudoti PVDF plastiko vamzdynai dviguba sienele. Be viso to agresyvioms aplinkoms reikia ne tik specialių vamzdžių, tačiau ir vėdinimo sistemos turi būti pritaikytos specialiems reikalavimams, todėl gamyklose taipogi sumontuoti UAB “Aquatera” tiekiamos plastikinės vėdinimo sistemos iš PP-s medžiagos.

4

Cheminių medžiagų ventiliacinės PP-s ištraukimo sistemos, chemikalų skirstomieji PP technologiniai vamzdynai ir PVC skaidrūs vamzdžiai cheminėms medžiagoms:

BOD

Pagrindinis koncentruotos druskos rūgšties terminalas. PVDF technologiniai vamzdynai, armatūra:

UAB „Aquatera“ įmonei buvo iškelta labai rimta užduotis – parinkti atsparias medžiagas, sukomplektuoti ir sumontuoti koncentruotos druskos rūgšties terminalą, sirupų cecho skiestos drusko rūgšties skirstymo kolektorių ir kitus projektus bei įvairias talpas. Dėl labai agresyvios tekančios terpės šiuose vamzdynuose buvo pasirinkti ypatingai dideles temperatūras ir pačias agresyviausias terpes atlaikančios medžiagos. Naudojami buvo PVDF ir PP tecnologiniai vamzdynai bei pagamintos PE ir PP talpos. Pirmą kartą Lietuvoje buvo panaudotas palstikinių vamzdžių vamzdynų virinimo būdas infraraudonaisiais spinduliais, skirtas ypatingai atsakingų konstrukcijų virinimui.

 20140712_212418

Sirupų cecho skiestos druskos rūgšties skirstymo kolektorius. PP, PVDF technologiniai vamzdynai, automatinės sklendės.

8

Skiestos rūgšties skirstymo talpos aprišimas. PP ir PVDF technologiniai vamzdynai ir armatūra:

20140305_123034

Panaudotų chemikalų PP saugojimo talpos:

20140326_154128

Chemikalų skirstymo PP technologiniai vamzdynai:

5

Koncentruotos druskos rūgšties PE saugojimo talpa:

20141017_115450

20141021_154008

McDonald’s maisto ruošimo gamykla. Kaliningradas. Atvėsinto oro ortakių izoliacija:

12

PC “Nordika” slėnis Vilniuje. Sumontuota vakuuminė ir slėgiminė lietaus nuvedimo sistema bei antikondesacinė izoliacija.

PC “Nordika” didžiulis prekybos slėnis netoli oro uosto su patogiu susisiekimu. Didžiausi šio slėnio naujakuriai – “Rimi”, “Senukai”, “Elektromarkt” ir kitos.

UAB “Aquatera” buvo iškelta labai sudėtinga užduotis, suprojektuoti ir pasiūlyti vieno iš didžiausių Lietuvos prekybos centrų tiek “RIMI” tiek “SENUKAI” pastato dalims lietaus nuvedimo sistemas, prekybos slėnio plotas yra 40000 kv.m. Kaip mes išsprendėme šį klausimą? Mūsų PVC-U klijuojama vakuuminė lietaus nuvedimo sistema padėjo mums įveikti šią užduotį. Ši sistema padėjo sutaupyti užsakovui dėl itin lengvos montavimo technologijos – klijavimo, bei dėl mažesnių vamzdžių diametrų bei įlajų skaičiaus.

IMG_9053

UAB „Transekspedicija“, Vilniaus rajonas. PVC Vakuuminiai ir slėgiminiai lietaus nuvedimo vamzdžiai:

IMG_9058

A klasės verslo centrai Vilniuje –  „Baltic Hearts“. PVC slėgiminiai vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

Daugiau apie projektą rasite: http://www.baltichearts.lt/about

i71_Baltic Hearts 4

Verslo centras Vilniuje –  „K29″. PVC slėgiminiai vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

Daugiau apie projektą rasite: http://k29.lt/index.php/lt/apie-mus-2/

1foto17

Gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje –  „Antakalnio Terasos“. PVC vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

foto15

Gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje –  „Lighthouse“. PVC vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

foto12

Gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje –  „Miško namai“. PVC vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

IMG_3368

Gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje –  „Ozo namai“. PVC vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

IMG_3362

Prekybos centras „Liepa“, Klaipėda. Vandentiekio ir nuotekų sistemos:

UAB „Finnform“, Kaunas. Vakuuminė lietaus nuvedimo sistema:

Elektrėnų ledo rūmai. Antikondensacinė izoliacija ortakiams:

UAB “Aquatera” pateikta antikondensacinė izoliacija puikiai tarnauja Elektrėnų ledo rūmuose, kur vėdinimo sistemos yra veikiamos ypač didelių temperatūrų skirtumų.

2

Apartamentai M. K. Čiurlionio g. Vilnius. Vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

Prekybos centras „Prisma“, Pramonės g. Kaunas. Lietaus nuvedimo vamzdžiai:

 

Všį „Vilniaus universitetinė Antakalnio ligoninė“, Dienos chirurgijos centras. Vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

Vilniaus universiteto Mokslinės Komunikacijos ir Informacijos centras (VU MKIC). Vandentiekio, nuotekų bei lietaus nuvedimo vamzdžiai:

ir kiti – tiek naujai statomi, tiek renovuojami objektai.

EnglishGermanPolishRussian