Gru 052014
 

lietaus nuvedimo sistemaPerteklinio lietaus nuvedimo sistema „EcoBloc Inspect flex“

Dėl įvairios paskirties statybų suaktyvėjimo, vis daugiau ir daugiau dirvožemio padengiama nepralaidžiu paviršiumi, tokiu kaip stogai, stovėjimo aikštelės ir keliai. Kai lyja šiuose plotuose, didžioji dalis vandens greitai nuteka į nuotekų sistemas. Vadinasi liūties metu, vamzdynai turi susitvarkyti su didesne ir intensyvesne srove, dėl kurios padidėja patvinimo rizika. Siekiant išvengti tokios rizikos vis plačiau naudojama perteklinio lietaus nuvedimo sistema, kitaip dar vadinama kaip infiltracinė sistema.

Taigi, siekiant išvengti šios rizikos, siūloma perteklinė lietaus nuvedimo sistema „ECO Block Inspect Flex“.

Galimi du panaudojimo būdai:
•Infiltracija: šiose sistemose naudojamos infiltracinės kasetės (blokai) lietaus vandens infiltravimui į gruntą. Lietaus metu vanduo yra surenkamas į blokus ir per žymų laiko tarpą jis susigeria į aplinkui esantį gruntą.
• Sumažinimas ar sulaikymas: šiose sistemose perteklinis vanduo yra laikinai saugomas. Lietaus metu vanduo surenkamas į kasetes ir išleidžiamas mažesne srove į nuotekų sistemą, upę ir pan. Tai sumažina maksimalius srautus ir minimalizuoja patvinimo galimybę. Toks būdas rekomenduojamas kai dirvožemio savybės nėra palankios infiltravimui ir/arba nuotekų tinklai yra perkrauti.

Plastesnė informacija:

 

Sorry, the comment form is closed at this time.

EnglishGermanPolishRussian