Kviečiame bendradarbiauti įvairaus tipo industriniuose projektuose. Mūsų specializacija - pramoniniai plastikiniai gaminiai, tokie kaip vamzdžiai, įranga, izoliacija, drenažo sistemos ir kt. Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį, didžiuojamės galėdami kurti specializuotus sprendimus - nuo vėdinimo sistemų iki plastikinių sandėliavimo talpyklų, sukurtų konkretiems poreikiams tenkinti.

Didelį dėmesį skiriame smulkmenoms, kad kiekvienas gaminys būtų tikslus. Tiekiame ir gaminame PPH, PP, PE, HDPE, PVDF plastikines talpas ir vamzdžius, o bendradarbiaudami su geriausiais tiekėjais, tenkiname įvairias taikomąsias programas. Mūsų gaminiai naudojami įvairiose pramonės šakose - nuo vandens valymo iki chemijos, todėl esame pasaulinio masto rinkos dalyvis. Bendradarbiaujame visoje Europoje, taip sustiprindami savo tarptautinę veiklą.
Siekiame būti patikimu partneriu, užtikrinančiu ilgalaikę vertę įvairiose pramonės šakose. Plėtojame savo akiratį, tačiau kartu išlaikome profesionalumą ir sąžiningumą. Mūsų tikslai orientuoti į klientą, daugiausia dėmesio skiriant kokybei.
Jei turite nestandartinių projektų idejų ar ieškote patikimo partnerio, susisiekite su mūsų komanda ir aptarsime tolimesnes detales. Kartu kuriame tvarią ateitį, pasitelkdami pažangiausius sprendimus.