Aquatera - tai tarptautinėse rinkose dirbanti projektų valdymo, komplektavimo bei konsultavimo įmonė, besispecializuojanti plastikinės pramoninės įrangos, vamzdynų, techninės izoliacijos, lietaus nuvedimo vamzdynų, vandentiekio, nuotekų, plastikinių siurblių, ventiliatorių, plastikinių vėdinimo sistemų plastikinių talpų gamybos ir kitos įrangos srityse.

 

Mes džiaugiamės turėdami galimybę savo klientams pasiūlyti nestandartinius sprendimus ir unikalias idėjas. Mūsų kuriami įvairaus pobūdžio gaminiai - plastikinės talpos, skruberiai, degazatoriai, vakuuminės lietaus vandens surinkimo sistemos, vėdinimo ir vamzdynų įrenginiai, filtrai bei kiti gaminiai - kuriami pagal konkrečias specifikacijas. Per ilgametę 25 metų patirtį subūrėme kvalifikuotų specialistų komandą. Kurdami savo išskirtinius gaminius, siekiame užtikrinti net unikaliausius klientų poreikius, todėl dirbdami skiriame nepaprastą dėmesį detalėms. Sukaupta asmeninė bei ilgamečių partnerių patirtis padeda užtikrinti geriausių medžiagų pasiūlą kiekvienam projektui. Artimai bendradarbiaudami su aukščiausio lygio plastikų tiekėjais, turime galimybę rinktis įvairias aukštos kokybės medžiagas. PPH, PP natūralus, PP baltas, PPS, PE 100, PE natūralus, HDPE, PVDF, ECTFE, FEP ir PFA - tai tik keletas medžiagų, su kuriomis mes dirbame. 

Mūsų gaminiai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant itin išgrynintą vandenį, geriamąjį vandenį, nuotekas, chemines medžiagas, degalus, agresyvias terpes, sūrų vandenį, maistą ir gėrimus, žemės ūkį ir akvakultūrą, cinkavimą, elektrines ir daugelį kitų. Mūsų gaminių galima rasti įvairiose pasaulio šalyse, todėl mūsų pasiekiamumas peržengia valstybių sienas. Savo veiklą grindžiame bendradarbiavimu, todėl galime pasidžiaugti partnerystėmis su Austrijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Nyderlandų, Norvegijos, Lenkijos, Švedijos, Danijos ir Čekijos įmonėmis. Pagrindinė mūsų būstinė įsikūrusi Vilniuje, moderniausios gamybos patalpos - Kaune, o specialus atstovas Kopenhagoje tik dar labiau stiprina mūsų pasaulinę įtaką.


Mūsų misija – būti profesionaliu ir patikimu verslo partneriu, kuriančiu ilgalaikes vertybes statybų, maisto, farmacijos, chemijos bei kitų sričių pramonės rinkose. Tiekti į rinką pažangiausius technologinius inovacinius sprendimus pastatų vandentiekio, lietaus nuotekų ir šaldymo srityse.

Mūsų vizija – sąžiningo pelno pagrindu plėsti savo veiklą Lietuvos teritorijoje ir už jos ribų, pasiremiant patikimais verslo partneriais, telkiant ir vystant profesionalią, entuziastingą pardavimų komandą.

Mūsų tikslai – įsigilinti į kliento poreikius ir juos išpildyti. Tiekti į rinką tik kokybiškus ir savalaikius sprendimus.

SĖKMINGAI VYKGDANTI VEIKLĄ

Ilgametės patirties ir sukauptų žinių rezultatas

Produktai

Pramonei

Produkcija skirta įvairių pramonės šakų atstovams, kurie savo gamybos procesuose siekia naudoti inovatyvius sprendimus.

Pastatams

Produkcija skirta gyvenamųjų namų, prekybos centrų bei kitų pastatų inžinerinių tinklų infrastruktūros kūrimui.

Laivams

Plastikiniai vamzdynai skirti laivų statybai.

Plastikinės talpos

Plastikinių talpų ir nestandartinių gaminių gamyba maisto, chemijos, žuvininkystės bei kitoms pramonės šakoms.